Gündem

Doğru Seçimlerle Gerçekleşen Mutluluklar İçin, Doğru Seçim İnci Davetiye!

 

Kurulumu 1978 yıllarına dayanan İnce Davetiye, Hızır Aydın tarafından küçük bir işletme olarak kurulmuş, işletme içerisinde kartpostal üretimi ve satışı yapılmıştır. Bunun yanı sıra ilerleyen zamanlarda, 1984 yılında üretimde çeşitliliğe gidilerek, üretimde geniş bir yelpazeye sahip olmuştur kartpostala ek olarak imsakiye, zarf mektupları, tebrik kartlarını da ve buna benzer birçok içeriği de ekleyen firma, zamanla gelişimini devam ettirirken yılların verdiği tecrübe ve bilgi birikimini de olabilecek en güzel şekilde kullanmıştır.

Müşterilerinin memnuniyetini sağlamak adına çalışma prensiplerini profesyonellik ve disiplin ekleyen ve bu bağlamda çalışmalarını sürdüren firma gelişim odaklı bir şekilde çalışmaya devam etmektedir.

Davetiye Seçme Hususunda Bilmemiz Gerekenler!

Düğün davetiyesi seçeceğimiz zamanlarda, yani düğün arifesinde aslında önceden küçük bir araştırma yapmış olmanın faydalarını büyük oranda görebiliriz. Bu yüzden de bu döneme girmeden önce küçük bir araştırma yapmamızda da fayda vardır. Davetiyeler ile ilgili bilmemiz gerekenler arasında davetiye çeşitlerinde her dönem yeniliklerin yapıldığı da bulunmaktadır.

Davetiye çeşitliliğine ek olarak fiyatlandırma konusunda da oldukça büyük farklılıklar bulunmaktadır. Bu yüzden yapmamız gereken sektördeki en iyi seçenekleri sunan markayı bulmak ve oradan alışveriş yapmaktır. Bu hususta ince davetiyede ulaşabileceğimiz en iyi seçeneklerden biridir. Geniş üretim yelpazesine ek olarak yüzlerce farklı çeşitte davetiye ile size uygun fiyatlandırma imkanına da sunmaktadır.

Davetiye Alışverişlerimizde Karşılaştığımız Özen!

Gerekli olan işlemleri tamamlayıp beğendiğimiz, çift olarak tarzımıza uygun olduğunu düşündüğümüz, davetiyeyi seçtikten sonra satın alma kısmında da oldukça konforlu bir biçimde ödeme işlemlerimizi tamamlayabiliriz. Firma bu kapsamda bizim için gerekli önlemleri almıştır ve korumalı bir biçimde kartınız ile işlem yapabilme imkanımız vardır.

Firma kargolama işlemlerinde de seri hareket edip yurt içerisinde kargolarımızın dağılmasını ve bize en hızlı şekilde teslim edilmesini sağlamaktadır. Yurt içerisinde olduğu gibi yurtdışında da faaliyetlerine devam eden firma gerçekten de müşterilerinin memnuniyetini önemsemekte ve çalışmalarını bu doğrultuda sürdürmektedir. Sektördeki en iyi markalardan biri olduğu da kesinlikle kabul edilmesi gereken bir gerçekliktir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir