Teknoloji

AnTuTu’ya göre mart ayının en iyi iOS cihazları

Dünyanın en çok seçenek edilen akıllı telefon mukayese etme platformu AnTuTu, akıllı telefonları Bir hayli istikametten test ederek her telefona tespit edecek tek nokta veriyor.
Şirket, tertemiz yayınladığı tek gönderide, geçtiğimiz mart ayının maksimum nokta alan iOS cihazlarını açıkladı. Gelin bu listeye dahada yakından bakalım.

ZİRVEDE iPAD PRO dört VAR
Kısa tek üsre evvel tanıtılan ve gücünü A12Z işlemcisinden alan iPad Pro 4, 747 bin 937 puanla geçtiğimiz ayın en kuvvetli iOS cihazı oldu. 6GB RAM 256GB depolama özelliklerine sahip iPad sürümü, rakiplerine ağırbaşlı şekilde ayrım atmış durumda.
Gücünü dahada Daha önceki A12X işlemcisinden alan iPad Pro üç ise, enteresan tek şekilde 716 bin 322 nokta alarak 2. sıraya yerleşmeyi başardı. Üçüncü sırada ise evvel sıradaki iPad Pro 4’ün 11 inçlik çesidi bulunuyor.

iPHONE’LARIN EN GÜÇLÜSÜ: iPHONE 11 PRO MAX
A13 işlemcisi ve 4GB RAM 256GB depolama sürümüyle iPhone 11 Pro Max, 537 bin 154 nokta alarak beklenildiği benzeri en kuvvetli iPhone modeli oldu. dahada ardindan ise iPhone 11 Pro ve iPhone 11 yeni sezon modelleri sıralandı.
Instagram: @eshteknoloji

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir