Güncel

Son Dakika… Denizli’de fabrikada büyük yangın!

Yangın, 21.30 sıralarında ilçeye bağlı Pınarkent Mahallesi’nde bulunan art dönüşüm fabrikasında çıktı.

Alevlerin yükseldiğini gören çevredekiler durumu itfaiye ekiplerine bildirdi. İhbar üstüne bölgeye çok sayıda itfaiye ekibi derhal sevk edildi.

Yangına, Denizli Büyükşehir Belediyesi İtfaiye ev Başkanlığı, Denizli Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi genel Müdürlüğü (DESKİ) ile Fen İşleri Daire Başkanlığına bağlı su tankerleri ve iş makinelerinin de olduğu 42 araç ve 87 personelle müdahale edildi.Yangın esnasında fabrikanın deposunda ara ara patlamalar meydana geldiği görüldü.

YANGIN SÖNDÜRÜLDÜ

Yangın esnasında fabrikanın deposunda ara ara patlamalar meydana geldiği görüldü. Yangın, 7 saat civarindan süre gelen çalışma neticesi söndürüldü.

Fabrikadaki yangını soğutma çalışmaları ayni ritimde devam ediyor.

FABRİKA 2017 YILINDA İKİ kez dahada YANDI

Yangın çıkan fabrikada 2017 senesi Haziran ve Ağustos aylarında tekrar yangın çıktığı ve bu yangınlarda da hatri sayilir büyüklükte çapta Parasal zarar alana geldiği öğrenildi.

İtfaiye ekiplerinin olay yerinde ki yoğun müdahalesi sürerken yangının çıkış hasebiyle alakalı ise Daha tek bilgiye ulaşılamadı.

İTFAİYECİLERE VE BASIN MENSUPLARINA SALDIRI

Öte yandan, yangını söndürmek amaciyla çaba sarf eden itfaiye ekipleri, firma sahibinin yakınları tarafından saldırıya uğradı. Öfkeli grup, Bir takım itfaiye erlerini darbetti. Yangını görüntüleyip havadis uygulamak istek eden medya mensupları tekrar aynı grup tarafından engellendi. tek medya mensubunun kamerası hücum esnasında kırıldı.

AJANSLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir