Advertorial

Kaliteli Bir Film İzleme Sitesi mi Arıyorsunuz?

Online film izleme siteleri her yaştan, her kültürden ve zevkten insan için boş zamanları değerlendirmek açısından iyi bir alternatif. Arama motoruna full hd film izle ya da 2019 film izle yazıldığında birçok alternatif görüntülenmektedir. Bu sitelerin arasında yer alan fullhdfilmizle.gen.tr kaliteli bir alternatif olarak ziyaretçilerin önüne çıkmaktadır. En güncel filmlerle hizmet veren site aynı zamanda ziyaretçilerin gözüne de hitap etmektedir. Siyahın asaletini ana sayfa bölümünde kullanan site tasarımı, film afişleri ile kontrast oluşturarak ziyaretçiye keyifli ve rahat bir deneyim sunmaktadır. Sayfanın altına doğru akan küçük kutularla kategorileri daha belirgin hale getirecek bir uygulama kullanılmıştır.

Kullanıcı Dostu Sayfa Tasarımı

Film afişlerinin bulunduğu kutularda sadece filmin adı değil IMBD puanı, dil seçenekleri gibi hızlı bilgiler verilmiştir. Ziyaretçi, Yenilmezler 4 filmi afişinin bulunduğu bu kutuyu incelediğinde öne çıkan özelliklerine hızlı bir şekilde hakim olabilmektedir. Ayrıca filmin videosunun bulunduğu sayfa da ziyaretçilerin ihtiyacı düşünülerek tasarlanmıştır. Filmin süresi, yapım yılı, yapıldığı ülke, filmin bütçesi, IMBD puanı üyeler tarafından kaç yorum yapıldığı ve filmin tanıtım metni yer almaktadır. Türkçe dublaj film izle seçeneğini değerlendiren ziyaretçi sinema modu butonu ile sayfada bulunan bütün kutuları görünmez hale getirebilmekte, sadece video görüntüsünü ön plana çıkartabilmektedir.

Ayrıca ziyaretçi videonun kalitesini sahip olduğu internet bağlantısı hızına ve kotasına göre seçebilmektedir. Hd film izle ve full hd film izle seçeneklerini mevcut durumuna göre değerlendirebilmektedir.

Filmin Türüne Karar Vermek Yeterli

fullhdfilmizle.gen.tr web sitesi filmleri türlerine ayırarak kolay ulaşım imkanı sağlamıştır. Bunlar aile filmleri, aksiyon filmleri, animasyon filmleri, biyografik filmler, dövüş filmleri, dram filmleri, fantastik filmler, gerilim filmleri, gizem filmleri, korku filmleri, komedi filmleri, macera filmleri, savaş filmleri, suç filmleri, , bilim kurgu , western filmler, IMBD +7 filmler ve unutulmaz filmler olarak ziyaretçiler için sıralanmaktadır.

Sitede üyelik sistemi yer almaktadır. Bazı ayrıcalıklı uygulamalar için ziyaretçilerden üye olması istenmektedir. Film görüntüleme sayfasında bulunan daha sonra izle, favorilerime ekle ve sorun bildir butonları sadece üyeler tarafından kullanılabilmektedir. Ayrıca yorumlara yazı yazabilmek için üye olmak gerekmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir