Advertorial

Kıvırcık Aksesuara Dair Her Şey

Aradığınız tüm aksesuarları bulabileceğiniz web sitemiz hizmete girmiştir. Tüm ürünleri ayrı ayrı satın almak yerine artık tek bir adreste alışveriş mümkün. Zengin görseller, uygun fiyat, yüksek kalite ve hızlı teslimat avantajlarından siz de faydalanabilirsiniz.

Zengin Seçenek ve Yenilenen Modeller

 Kadın ve erkek saat modelleri sürekli yeni tarzlarla güncellenmektedir. Sevgili saatleri ise en çok satılan ürünlerdendir. Kadın saat ve bileklik kombinlerini Kıvırcık ‘ta bulabilirsiniz. Saat haricinde kadın ve erkek için aksesuarlar da bulunmaktadır. Yüzük, kolye ve küpe modelleri farklı kategorilere ayrılmıştır. Her kategoride zengin görsellerle ürünler fotoğraflanmıştır.

 Ürünlerinizi seçerek güvenle alışveriş yapabilirsiniz. Erkek ve kadın kolye modellerinde ölçüler de yer almaktadır. Ölçülerine göre de ürünleri karşılaştırabilirsiniz. Erkek kolye kategorisine ise yeni çıkan modeller eklenmektedir.

Kolay Alışveriş Güvenli Ödeme

 Kategoriler arasında ihtiyaç duyduğunuz ürünleri kolayca sepetinize ekleyebilirsiniz. Ürünleri tek tek almak yerine toplu şekilde satın almanız daha avantajlıdır. Tek siparişle tüm ürünlerin takibini yapmak mümkündür. Sepete eklediğiniz ürünleri dilediğiniz gün ve saatte online olarak satın alabilirsiniz.

 Web sitemizde kredi kartı ile güvenli ödeme seçeneği bulunmaktadır. Almış olduğunuz ürünler sizin verdiğiniz ödeme onayından sonra siparişe düşer. Satın aldığınız ürünler özenle paketlenir. Sitemize vermiş olduğunuz adrese hızlı şekilde teslim edilir. Ürünler korumalı kutu ve orijinal ambalajla gönderilmektedir.Kıvırcık alışveriş sitesinde Ürün faturanızı dilerseniz e-posta ile elektronik olarak dilerseniz çıktı olarak teslim alabilirsiniz.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir