Advertorial

2.El Mobilya Alan Yer

İnsanlar farklı sebeplerle kullandıkları eşyalarını değiştirmektedir. Bu eşyaların yeni modelleri ile değiştirilmesi sebebiyle olabileceği gibi mekan değişikliği ile de ilgili olabilmektedir. Eşyaların 2.el olarak satışının yapılmasında bazı sıkıntılar yaşanabilmektedir. Bunlar arasında en çok rastlanan sorun eşyaların değerinin altında satın alınmasıdır. Özellikle mobilyaların satışında size çok düşük fiyat veren alıcılar bulunabilmektedir. Bu konuda sıkıntı yaşamamak adına 2.El Mobilya Alanlarolarak hizmet veren firmamız ile iletişime geçmeniz uygun olacaktır. Sizinle yaptığımız görüşmelerde mobilyalarınıza ve diğer ikinci el eşyalarınıza değerlerinin üzerinde fiyat verilmesi söz konusu olacaktır. Bu konuda firmamız güven veren bir firma olarak Ankara ve çevresinde sektörün en iyileri arasında yer almaktadır. 2.El Mobilya Alan Yerhizmeti veren firmamız sizlerden mobilyalarınızı, beyaz eşyalarınızı, ofis mobilyalarınızı ve antika değerindeki eşyalarınızı almaktadır.

Mobilyalar belli bir süre kullanıldığında modelleri eskimekte veya ihtiyaçlar için yeterli gelmemektedir. Bu durumda eşya sahibi tam olarak eskimemiş olan mobilyalarını değeri üzerinden satışa çıkarmaktadır. Bu eşyalara değerinde fiyat biçen bir firma ile satış konusunda anlaşmak isteyen eşya sahibinin bizimle iletişime geçmesi gerekmektedir. 2.El Mobilya Alanlar Ankaraolarak bu alanda en uygun fiyatlarla ikinci el eşyalarınızı satın almaktayız. Firmamızla iletişime geçmek ve eşyalarınız hakkında görüşmek için https://www.esyaalanyer.com adresinden sitemizi ziyaret edebilir ve gerekli bilgilere ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgi almak üzere bizimle görüşmek üzere firmamıza davetlisiniz.

Ankara ve bütün ilçelerinde siz değerli müşterilerimizden gelen ikinci el eşya satmak taleplerinize çok hızlı bir şekilde cevap veriyoruz. Başkent’in en hızlı spotçusu olarak 2.el eşya alımında ürünlerinizi hızlıca nakite çevirmek istiyorsanız 0 532 266 82 88 whatsapp hattımızdan bizlere  beyaz eşyalarınızın resmini gönderebilir ve en uygun fiyat teklifini alabilirsiniz

Adres: İtfaiye Meydanı Ayhan Sok. No:10, Ulus, Altındağ, Ankara

Telefon: 0 532 266 82 88 / 0 532 473 35 65Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir