Magazin

Mehmet Akif Alakurt Eski Rol Arkadaşı Cansu Dere’nin Sözlerine Cevap Verdi

Mehmet Akif Alakurt, yasamsal medya hesabından Sıla dizisindeki Daha önceki oyun arkadaşı Cansu Dere’nin “Ben o asama de kendisiyle konuşmuyorum” sözlerine cevap verdi.

“OYUNCULUK BÖYLE BİR ŞEY”

Muhabirlerin objektifine yakalanan oyuncu Cansu Dere, Daha önceki oyun arkadaşı Mehmet Akif Alakurt’un Türk kadını hakkındaki reaksiyon çeken izahı hatırlatılınca, “Ben o asama dahi kendisiyle konuşmuyordum. o nedenle yorum yapmayayım” demişti. Bunun üstüne Mehmet Akif Alakurt’tan cevap gecikmedi. Mehmet Akif Alakurt, Instagram’ın hikaye kismindan şöyle cevap verdi: “Kız doğru söylüyor. Oyunculuk bunun benzeri tek şey.”

NE OLMUŞTU?

Instagram hesabından Türk kadınlarıyla alakalı İzah yapan Alakurt, “Türk kadını nedir? Çıkarlarını elde edene kada rmükemmel kadını oynayan, her fikrini onaylayan ve bende öyle düşünüyorum diyen. vakit geçtiğinde aynı fikirde olduğunu argüman ettiği düşüncelerle alakası olmadığı amaciyla esas var olan çirkin yüzünü gösteren kadına Türk kadını denir. (Yolun başında olanlar kulağınıza küpe edin)” ifadelerini kullanmıştı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir