Spor

Belhanda Maç Sonrası Geç Saatlere Kadar Eğlendi, Sabah Uçağı Kaçırdı

Ülkesinin Arjantin’le oynadığı mücadele amaciyla Fas’a giden Galatasaraylı Younes Belhanda’nın Türkiye’ye vaktinde dönmediği alana çıktı. Galatasaray’ın yıldız ismi Younes Belhanda, ülkesi Fas’ın Arjantin ile oynayacağı karşılaşmanın kadrosuna çağrı edilmiş ve 1-0 biten mücadelede 87 dakika takim formasi giymişti.

26 Mart Salı bugünü oynanan mücadelenin derhal peşinden çarşamba bugünü İstanbul’a dönmesi beklenen 29 yaşında olan yıldız isim, Bir gün evvel takımla birlikte idmanlara çıkmaya başlamıştı. Fas’ta yayın yapan LE7TV isimli tv kanalı ise Belhanda’nın hatri sayilir büyüklükte tek sorumsuzluk örneği sergileyerek Türkiye’ye vaktinde dönemediğini yazdı.

UYANAMAYINCA UÇAĞI KAÇIRDI

Kanala konuşan tek yetkili, Belhanda’nın Arjantin mücadeleninden ardindan dışarı çıktığını ve takımın konakladığı otele ama gece yarısı dönebildiğini ifade etti. sonrası erken vaktinde uyanamadığı amaciyla uçağı kaçıran Belhanda’nın ulusal takım yetkilileriyle görüşerek sonrası vakit amaciyla kendilerine bilet almasını istediği öne sürüldü.

Öte istikametten Fas ulusal Takımı’ndaki Bir hayli oyuncunun da karşılaşmanın oynadığı Tanger şehrinde gece geç saatlere civarindan eğlendiği öğrenildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir