Advertorial

BiBoya’dan Açılışa Özel Tüm Ürünlerde %10 İndirim Kampanyası

Artık akıllı telefonların bile yediden yetmişe herkesin cebine girdiği günümüzde “İnternetten boya siparişi verilir mi?” demeyin! Çünkü Türkiye’nin en büyük yapı kimyasalları markalarının başında gelen Kalekim’in yeni platformu BiBoya ile artık internetten boya siparişi vermek mümkün.

Evinizi, ofisinizi, garajınızı ya da neresi olursa olsun boyamak istediğiniz herhangi bir yeri boyayabilmek için eskiden olduğu gibi nalbura giderek kilolarca boyayı taşımak zorunda değilsiniz. İster kendi başınıza boya yapmak isteyen sıradan bir insan olun, isterseniz de yıllarını bu işe vermiş bir boya ustası olun; her koşulda da boya satın alabileceğiniz yer her zaman önemlidir!

İstek ve ihtiyaçlarınıza uygun boyanın çeşidi, miktarı ve renkleri ne olursa olsun dakikalar içerisinde hayalinizdeki boyaya ulaşarak satın alabilmek artık çok kolay. İnternet üzerinden iç cephe boyası, dış cephe boyası, silikonlu astar ve satan alçı astarı gibi yüzey hazırlama ürünleri ile yardımcı boya malzemeleri kategorileri altında yüzlerce ürüne ulaşabileceğiniz BiBoya “açılışa özel %10 indirim” kampanyası ile siparişlerinizi bekliyor.

https://cdn.biboya.com.tr/images/banners/resized/bc08f7be-3381-4558-94ad-dc5f0e2f8b1d.png

Biboya.com.tr sitesine nasıl üye olabilirim?

Eğer hala Biboya.com.tr sitesine üye değilseniz, giriş yaptıktan sonra ana sayfanın sağ üst köşesinde yer alan “Üye Ol” menüsünden “Hesap Oluştur” formunu doldurarak üye olabilirsiniz.

Biboya.com.tr sitesine üye olmanın avantajları nelerdir?

Biboya.com.tr adresine üye olarak farklı ürün kategorilerinde yapılan kampanya ve indirimlerden herkesten önce haberdar olup, karlı alışverişler yapabilirsiniz. Bir defaya mahsus olarak gireceğiniz iletişim bilgileri, teslimat adresi, fatura adresi gibi bilgiler ile siparişinizi tamamlayabilir, sipariş listenizden eski siparişlerinize ulaşabilirsiniz. Kampanyalarımız ile ilgili bilgilendirme e-posta ve SMS almak için duyuru listesine dahil olabilirsiniz.

Hemen şimdi https://www.biboya.com.tr adresine giriş yaparak beğendiğiniz ürünleri, renk, malzeme tipi ve miktar seçeneklerini işaretledikten sonra sepetinize ekleyebilir, teslimat ve ödeme bilgilerini doldurarak alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir