Magazin

Makyajsız Görüntülenen Şarkıcı İzel’i Görenler Tanımakta Güçlük Çekti

Uçan Kuş’un haberine göre uzunca müddettir ekranlardan ırak var olan şarkıcı İzel, City’s AVM’de görüntülendi. Gazetecilerle konuşan İzel, makyajsız haliyle dikkat çekerken çarpıcı izahları ile gündeme geldi.

“SEZEN ŞARKI HEDİYE ETTİ”

tertemiz albümü amaciyla Sezen Aksu’nun kendisine şarkı armağan ettiğini belirten İzel, “Altı sene ardindan albüm geliyor, içinde 12 şarkı olacak. Çok sağlam şarkılar var. Sezen Aksu, Çelik, Ercan (Saatçi) , Sinan Akçıl ve çok mühim isimler tek araya geldik. Sezen şarkı armağan etti. Çok efkarlı tek şarkı, adi tek damar” dedi.

“MADDİ, MANEVİ YORUCU”

Albüm yapmanın Parasal ve içsel yorucu olduğunu, bundan ardindan single yapacağını belirten İzel, “Bir albüm yapmam gerekiyordu. Bundan ardindan ‘Yapar mısınız?’ deseniz, yapmam. Bundan ardindan single çıkaracağım. Parasal ve içsel manada yorucu doğal ki” şeklinde konuştu.

“HAYATIM süresince YAPMADIM”

İzel, nihayet vakitte YouTube’daki sahte tıklanma oranlarıyla alakalı soruya, “Ben öyle tek şey yapmayacağım. İnsanlar kendisi yapıyorsa bilmiyorum, ama hayatım süresince yapmadım. Instagram hesabımdan da belli Zati çok aman aman takipçim yok, satın almıyorum. İnşallah bol bol dinlenir” Cevabını verdi.

“BİRKAÇ sene çöküntüye GİRDİM”

Ünlü şarkıcı, geçen sene saçlarını kazıttığı dönemin hatırlatılmasıyla ilgili, “Birkaç sene çöküntüye girdim. Kafayı kazımıştım, uzadı çok şükür, öyle üzüntülü tek dönemdi. Moralim yerinde, heyecanlıyım” ifadelerini kullandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir