Magazin

Zerrin Özer’in Ablası Tülay Özer, Konser Verdiği Sırada Fenalaştı

Zerrin Özer’in ablası meşhur şarkıcı Tülay Özer, Marmaris’te hususi tek hastanenin diyaliz hastalarına verdiği konser esnasında fenalaştı.

KONSERE KALDIĞI YERDEN ayni ritimde devam ETTİ

Başı dönen Tülay Özer’e salonda bulunan doktor ve hemşireler hatıranda müdahalede bulundu. Kısa süre ardindan kendini iyi hissettiğini belirten Özer, konserine kaldığı yerden ayni ritimde devam etti. Ayakta alkışlanan şarkıcı, program sonrası İHA’ya yaptığı izahta kendisinin de böbrek yetmezliği rahatsızlığı hasebiyle takriben iki senedir diyaliz Rehabilitasyonu gördüğünü açıkladı.

Tülay Özer

“ALLAH’TAN SALONDA ÇOK SAYIDA doktor VARDI”

Tülay Özer, “Babamda da aynı rahatsızlık varmış, sanırım bendeki genetik kaynaklı. Rahatsızlığım hasebiyle ara ara baş dönmesi de yaşıyorum. bu erken de sahnede bu talihsizlik başıma geldi. Allah’tan salonda beni de tanıyan çok sayıda doktor vardı. Acilen toparlandım” ifadelerini kullandı.

Hastalığının minik kız kardeşi Zerrin Özer’le dahada da yakınlaşmasına yollar açtığını kaydeden Tülay Özer, “Sağ olsun, beni hiç yalnız bırakmıyor, sevgisi, ilgisiyle bana maneviyat ve umut kaynağı oluyor” dedi.

Tülay Özer

“SAĞLIKLI var olan her biri BOL sivi/akiskan TÜKETSİN”

Konuşmasında sıhhatli olanların sıhhatinin değerini bilmesini öneri eden Tülay Özer, “Maalesef bendeniz artık, sıkıntılarımı arttırdığı amaciyla sıvı tüketemiyorum. Bırakın suyu, elma benzeri sıvı bulunan meyveleri dahi yiyemiyorum. bu yüzden sıhhatli var olan herkese bol bol sıvı tüketmesini öneri ediyorum” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir