Magazin

4N1K İlk Aşk 2. son bölüm izle – 4N1K İlk Aşk 3. yeni bölüm fragmanı izle!

Fox TV’nin birbirine tutunarak hayatın zorluklarını aşmaya çalışan gençlerin maceralarını mevzu edindiği mevzu edindiği yeni dizisi, alakayla takip edilmeye başlandı. Başrollerini popüler Mutluer, Atakan Hoşgören, Cihan Şimşek, Eslem Akar ve Sina Özer’in paylaştığı 4N1K İlk Aşk 3. tertemiz bölüm fragmanı yayınlandı! Peki, 4N1K İlk Aşk 2. nihayet bölümünde neler oldu? heyecanla beklenen 3. tertemiz bölüm fragmanında neler var? Aşağıda bulunan izleme linkiyle 2. nihayet bölümü izleyebilir, yeni bölüm ve fragmanla alakalı detaylara haberimizden ulaşabilirsiniz. İşte ayrıntılar..

4N1K İLK AŞK 2. nihayet BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

4N1K İLK AŞK 3. YENİ BÖLÜM FRAGMANINI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

4N1K 2. nihayet BÖLÜMDE NELER OLDU?

4N1K İlk Aşk 2. nihayet bölümde olaylar hız kesmeden ayni ritimde devam etti. İşte son bölümde yaşanlar… Barış’ın devamlı Yaprak’ın çevreninde olması nihayetinde Ali’yi harekete geçirir. Yaprak amaciyla yazdığı İlk Aşk isimli şarkısını bitiren Ali, bestesini evvel dinleyenin aşık olduğu kız olacağını açıklar. Sırtındaki gitarı gören barış fırsatı kaçırmaz, Ali’ye alan okur. İkili gitarla karşılıklı kapışır. ama bu kapışma Ali’nin tasarılarını asagi üst eder. Yaprak’a kendini affettirmek istek eden barış saklıca odasına girer.

4n1k evvel aşk, 4n1k evvel aşk tertemiz bölüm fragmanı, 4n1k evvel aşk tertemiz bölüm fragman izle, 4n1k evvel aşk nihayet bölüm izle, 4n1k evvel aşk tertemiz fragman, 4n1k evvel aşk fragman, 4n1k evvel aşk 3. tertemiz bölüm fragmanı izle

Amacı aldığı çiçeklerle ona sürpriz yapmaktır. ama odasında uyuya kalınca işler kötü karışır. Müdür’ün Oğuz’un annesi Zeliş ile münasebet yaşadığını sanan Sinan, onu tehdit eder ve tek öneride bulunur. ama bu öneri Müdür ile Melike’nin arasında tertemiz tek krize yollar açar. Merve’nin gönlünü almak amaciyla her yolu deneyen Gökhan ise çaresizdir. Ece’den her geçen vakit dahada da hoşlanan Sinan, onla birlikte yakınlaşabilmek amaciyla elinden geleni ardına koymaz. Yaprak’ta uyuyakaldığı gece motoru çalınan Barış’ın başı zabita ile derde girer. Her şey Yaprak’ın vereceği ifadeye bağlıdır. Barış’ın babası Tekin, Ali’yi annesinden uzaklaştırmak amaciyla beklemediginiz tek atilim yapar.
 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir