Magazin

Erkenci Kuş 2. bölüm fragmanı yayınladı – Yeni bölümde neler olacak?

Star TV’nin tertemiz dizisi Erkenci Kuş reyting listelerine hızlı tek giriş yaptı. duygusal güldürü tarzındaki sıra Daha başlamadan hayran kitlesini oluşturmaya başlamıştı. İlk bölümüyle oldukça beğenilen dizinin 2. bölüm fragmanı yayınladı. Erkenci Kuş tertemiz bölüm fragman videosunda evvel dikkat çeken ayrıntılar; Aysun ve Mevkıbe’nin tartışması ve Sanem ile Can’ın belli tek süre dahada yakınlaşmaya başlaması oldu. Peki Mevkıbe ve Aysun arasındaki münakaşa hangi boyutlara varacak? Ve dizinin iki başrol karakteri Sanem ve Can arasında neler yaşanacak? İşte Erkenci Kuş 2. bölüm fragmanı ve ayrıntılar…

ERKENCİ KUŞ 2. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Sanem sabahları ani çok saat babasının bakkalında çalıştıktan ardindan bütün gününü düş kurarak ve kitabı üzerinde çalışarak geçirmektedir ve hayatından nihayet derece mutludur. Ta ki anne adayi babası kendisine doğru düzgün tek iş bulmazsa izdivaç etmek zorunda olduğunu söyleyene kadar!

Sanem bunun üstüne mecburi olarak ablasının iş yerinde çalışmaya başlar. Hayallerini süsleyen hatri sayilir büyüklükte aşkının kendisini orada beklediğinden habersizdir henüz, üstelik bilmeden Can’a ve şirkete kurulan tek tuzağın parçası olur…

ERKENCİ KUŞ DİZİSİ KONUSU

Sanem ve Can’ın hatri sayilir büyüklükte aşkına oyun alani/sahne olacak Erkenci Kuş çok konuşulacak. İşte diziyle alakalı başka ayrıntılar; Sanem sabahları ani çok saat babasının bakkalında çalıştıktan ardindan bütün gününü düş kurarak ve kitabı üzerinde çalışarak geçirmektedir ve hayatından nihayet derece mutludur. Ta ki anne adayi babası kendisine doğru düzgün tek iş bulmazsa izdivaç etmek zorunda olduğunu söyleyene kadar! Sanem bunun üstüne mecburi olarak ablasının iş yerinde çalışmaya başlar. Hayallerini süsleyen hatri sayilir büyüklükte aşkının kendisini orada beklediğinden habersizdir henüz, üstelik bilmeden Can’a ve şirkete kurulan tek tuzağın parçası olur… yalanlama eder üstüne kurulan tek aşk olabilmektedir mi? Ya Sanem? Nefret ettiği Can’a kalbini kaptırabilir mi?

CAN YAMAN KİMDİR? (CAN DİVİT)

Erkenci Kuş’un Can’ı Can Yaman kimdir? Gönül İşleri dizisi ile oyunculuğa adım atan Yaman, İnadına Aşk dizisinde ise evvel kez başrolde yer aldı. 1989 seneninde İstanbul’da doğan ve mektep hayatı başarılarla dolu var olan Can Yaman, liseyi birincilikle bitirdi. Öğrenci değişim programı kapsamında Amerika’ya giden Yaman, burslu okuduğu Yeditepe Üniversitesi haklar Bölümü’nden 2012 seneninde mezun oldu. Asıl mesleği avukatlık var olan ve 6 ay süresince avukatlık yapan Can iki yabancı dil biliyor. Hobi olarak başladığı oyunculukta evvel dizisi Gönül İşleri’nde Bedir karakterini canlandırdı. İkinci dizisi var olan ‘İnadına Aşk’ta sade Aras rolü ile hayran kitlesini artırdı. Oyuncu nihayet olarak Dolunay dizisinde Ferit karakterini canlandırdı.

DEMET ÖZDEMİR KİMDİR? (SANEM AYDIN)

Erkenci Kuş’un Sanem’i Demet Özdemir kimdir? 26 Şubat 1992’de Kocaeli’de doğan Özdemir, Bengü’nün dans ekibinde yer alıp dahada ardindan Efes Kızları ekibinde dans etmeye başlamıştır. İlk TV deneyimine ise 2013 seneninde Sana tek giz Vereceğim isimli dizide “Aylin” karakteri ile adım atmıştır. dahada ardindan Kurt Seyit ve Şura isimli dizide “Alya” karakterini, Tut Sözünü isimli Sinema filminde ise “Demet” karakterlerine hayta vermiştir. Çilek Kokusu isimli dizide “Aslı” karakterini canlandıran oyuncu nihayet olarak No:309 isimli dizide “Lale” karakterini canlandırmıştır.


 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir